Herman Miller Mirra 2 – uniwersalny i praktyczny fotel biurowy

Trudno wyobrazić sobie pracę biurową bez wygodnych foteli. Obowiązkiem przełożonego jest zapewnić swoim podwładnym odpowiednie siedziska, umożliwiające swobodne wykonywanie obowiązków służbowych. Jednak zakup jakiegokolwiek krzesła nie rozwiąże problemu. Od komfortu pracowników zależy ich efektywność, dlatego warto poważnie zastanowić się nad wyborem fotela. Na co zwrócić uwagę?

Po czym poznać dobry fotel biurowy?

Każdy pracownik jest inny. W przestrzeni biurowej spotkamy zarówno osoby wysokie, niskie, o większych czy mniejszych gabarytach. Idealnym rozwiązaniem byłoby dopasowanie fotela do indywidualnych potrzeb każdego pracownika z osobna. Oczywiście rzadko kiedy jest to możliwe, i prawie nigdy nie opłaca się to przedsiębiorcy. Znacznie lepiej postawić na fotel, który po prostu będzie odpowiedni do każdego typu budowy ciała. Siedzisko powinno być uniwersalne. Dobrze, gdy będzie zapewniało możliwość personalizacji układu siedziska i oparcia. Równie ważne jest to, aby oplot umożliwiał swobodny przepływ powietrza. Dzięki temu fotel będzie sprzyjał utrzymaniu prawidłowej temperatury ciała. O czym jeszcze należy pamiętać? Omówmy to na przykładzie jednego z flagowych foteli marki Herman Miller – Mirra 2.

Herman Miller Mirra 2 – czy posiada parametry idealnego fotela biurowego?

Herman Miller Mirra 2 to jedna z najciekawszych propozycji producenta. Projektanci zwrócili uwagę na ewolucję modelu pracy biurowej i stworzyli rozwiązanie dopasowane do potrzeb współczesnych pracowników. W ten sposób powstał fotel Herman Miller Mirra 2, który odznacza się dużą elastycznością i możliwością personalizacji. Do wyboru są dwie wersje oparcia, które możesz znaleźć na stronie https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-mirra-2-chair/. Jedna z nich nie posiada elementów tekstylnych, dlatego znacznie ułatwia utrzymanie czystości. Druga z kolei jest efektem połączenia warstwy tkaniny z żyłami polimerowymi, dzięki czemu zapewnia optymalną cyrkulację powietrza, jak również doskonałe wsparcie. Jak więc widać, niezależnie od wybranego wariantu, Herman Miller Mirra 2 zapewnia optymalny komfort siedzącemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *