Zapewnia komfort zimą. Grzejnik nie tylko daje ciepło, ale może też designersko wyglądać. Przedstawiamy największe trendy 2022 roku!

Znasz to uczucie, gdy kończysz urządzanie pomieszczenia i cały efekt psuje biały i widoczny na pierwszy rzut oka grzejnik? Można to zmienić? Coraz większą popularnością cieszą się grzejniki dekoracyjne, które oprócz ciepła gwarantują niepowtarzalny design.

Stylowe grzejniki dekoracyjne

Mogą współgrać zarówno z eleganckimi wnętrzami glamour i chłodnymi wnętrzami loftowymi lub industrialnymi. Mogą występować jako obramowanie lustra, ozdobne plastry miodu, podłużne lub poprzeczne czarne drabinki. Wyglądają minimalistycznie i efektownie a przy tym wciąż spełniają swoją funkcję grzewczą.

Jakie aranżacje wnętrz z dekoracyjnym grzejnikiem

Jeśli lubimy proste wnętrza bez nadmiaru wzornictwa i ozdób, grzejnik dekoracyjny może stać się ciekawą instalacją, która przykuje uwagę w pomieszczeniu. W łazienkach królują lamele, np. w kolorze czerni i drewna. W salonie świetnie sprawdzą się zdobione panele lub geometryczne kształty, przypominające na pierwszy rzut oka rzeźby współczesne. To może nawet wprowadzić nutę ekstrawagancji do pomieszczenia. Co więcej grzejnik dekoracyjny może być instalowany z funkcją podświetlenia, co pozwoli stworzyć przytulny klimat wnętrz. Dobrze dopasowany grzejnik dekoracyjny powiększy optycznie pokój i doda mu wyjątkowego charakteru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *